Centrum Vet - przychodnia weterynaryjna Włocławek
Młoda suczka Kaja: Czekam na ciebie...

Kaja to pies z pętli autobusowej. Pewnego dnia się pojawiła i tak już została. Na początku widocznie czekała na kogoś kto ją zostawił i odjechał jednym z tych dużych pojazdów; wypatrywała, podnosiła się na każdy przyjeżdżający autobus. Spała na trawniku, w cieniu autobusu, lub... po prostu na ulicy, cud, że nikt jej nie przejechał. Po jakimś czasie chyba zrozumiała i ... załamała się. Jej stan psychiczny był tak zły, że kiedy po nią pojechałyśmy , byłyśmy pewne, że to stary umierający pies. Mimo to nie pozwoliła sie złapać od razu, potrwało to kilka dni.
Zaopiekowana .... nagle rozkwitła. Okazała sie młodą, wesołą sunią, nagle szczęśliwą z tego co ma.
A ma niedużo. Dzieli malutki kojec ze starym psem Barrym, dostała  budę, ale za to jedzonko i spacerki 2 razy dziennie. Gdy sie na nia patrzy, wydaje się że sama nie wierzy w swoje szczęście.
Natychmiast zaprzyjaźniła sie z Barrym i podbiła serca opiekunów. Może nie jest piękna, ale nadrabia entuzjazmem, serdecznościa i pięknym usmiechem.
Kaja ma 2 lata, jest suczką średniej wielkości (ok. 12 kg), jest odrobaczona i odpchlona.  Czeka na swojego człowieka, takiego, który już nie zawiedzie...
Kaja przed wydaniem do adopcji zostanie wysterylizowana.

Wróć

87-800 Włocławek ul. Okrzei 30
tel. 054-413-88-66
kom. 512-033-375
 

Projekt i wykonanie Fit-Projektowanie stron internetowych