Centrum Vet - przychodnia weterynaryjna Włocławek

Kocięta do adopcji !!!

08
06 2010

Przepiękne , 7- tygodniowe kocięta, o róznym umaszczeniu (czarny, szare-pręgowane, rudy-pręgowany, biało -czarny) , odrobaczone, po kontroli lekarskiej do oddania w dobre ręce.

Wszelkie informacje w przychodni !!!

 

LYSSETKY - nowość we Włocławku ! TYLKO U NAS !

16
12 2009

Lyssetka - to kolorowy identyfikator zawieszany psu do obroży. Można ją otrzymac GRATIS w naszej lecznicy po zaszczepieniu psa przeciwko wściekliźnie.
Lyssetky zmieniają się co roku i są produkowane w 4 podstawowych kolorach i kształtach. Są bardzo dobrze widoczne i dzięki temu od razu wiadomo czy i kiedy pies był szczepiony przeciwko wściekliźnie.
Każda lyssetka ma swój indywidualny numer co bardzo pomaga w odzyskaniu Pupila w razie jego ucieczki lub zaginięcia. Teraz każdy kto znajdzie zgubionego zwierzaka z lyssetką, może zadzwonić do gabinetu. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu w gabinecie ustala się właściciela zguby i pies szybko wraca do swojego domu.
W przypadku pogryzienia osoba poszkodowana nie wpada w panikę a wygrawerowany na lyssetce numer telefonu pozwala na szybki kontakt z lecznicą w celu potwierdzenia faktu szczepienia.
 
Poprzednie

87-800 Włocławek ul. Okrzei 30
tel. 054-413-88-66
kom. 512-033-375
 

Projekt i wykonanie Fit-Projektowanie stron internetowych